Wolontariat 20. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy

Organizatorzy przeglądu oraz Uniwersytet Śląski zapraszają wszystkich zainteresowanych udziałem w wolontariacie 20. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy na spotkanie informacyjne.
Odbędzie się ono 22 lutego 2018 roku o godzinie 13:30 w sali Centrum Konferencyjnego UŚ na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie.
Na spotkaniu organizatorzy opowiedzą o idei i historii imprezy, przedstawią plany na 20. edycję oraz przybliżą zakres obowiązków wolontariuszy. Będzie można się także dowiedzieć co przygotowali organizatorzy dla wolontariuszy oraz jakie przywileje i korzyści płyną z udziału w tym wydarzeniu.
Zgłoszenia na wolontariat 20. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy będą przyjmowane przez formularz online dostępny na stronie  www.kinonagranicy.pl  lub  www.kinonahranici.cz.