U ŹRÓDŁA ZMIAN - jak zmienić swoje przekonania ???

Zapraszamy na XI spotkanie
Klubu Coacha™ - Cieszyn / Český Těšín
U ŹRÓDŁA ZMIAN - jak zmienić swoje przekonania ???
które odbędzie się w czwartek 11 stycznia o godz. 18 o godz. 18.00
Do zobaczenia.

PROWADZĄCA:
Agnieszka Hottowy -
psycholog, od 2005 roku trener Racjonalnej Terapii Zachowania oraz terapeutka terapii simontonowskiej. W latach 2002-2007 pracownik dydaktyczny Zakładu Psychologii Zdrowia Instytutu Psychologii UJ; prowadziła zajęcia z zakresu psychologii zdrowia, psychologii rehabilitacyjnej i klinicznej. W tym samym czasie pracowała i odbyła staż na oddziale neurologicznym. Współautorka podręcznika „Psychologia zdrowia dzieci i młodzieży. Perspektywa kliniczna”; redaktor merytoryczny najnowszego wydania podręcznika Maxie C. Maultsby’ego „Racjonalna Terapia Zachowania. Podręcznik terapii poznawczo-behawioralnej”; aktualnie w trakcie redagowania nowego wydania opartego na RTZ podręcznika do samopomocy „ABC twoich emocji”. Prowadzi szkolenia i warsztaty z Racjonalnej Terapii Zachowania, pracuje indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej.

MIEJSCE:
Uniwersytet Śląski w Cieszynie,
Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji
weinoe.us.edu.pl

43-400 Cieszyn, ul. Bielska 62,
budynek główny, sala 103

TERMIN:
11.01.2018 o godz. 18.00 (czwartek)
Czas trwania zajęć: od godz.18 – do ok.21.

INWESTYCJA:
Opłata amortyzacyjna 35zł.
Uwaga: Studenci (legitymacja studencka) i pracownicy UŚ ponoszą minimalną opłatę amortyzacyjną w wysokości 10 pln.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie wystarczy dołączyć do wydarzenia.
Wymagane jest POTWIERDZENIE OBECNOŚCI TELEFONICZNIE LUB MAILEM
to bardzo ważne w komtekście przygotowania sali oraz informacja dla Prowadzącej!
DZIĘKUJĘ.

ZAPISY – rezerwacja miejsca:
Joanna Nowińska
koordynator Klubu Coacha™ - Cieszyn / Český Těšín
e-mail: cieszyn@klubcoacha.org
(wyślij SMS o treści “imię i nazwisko, obecność, 11KC)