Podpisanie umowy o współpracy dydaktyczno-naukowej

Podpisanie umowy o współpracy dydaktyczno-naukowej

W dniu 4 września 2017 roku, podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018, w Ustroniu została podpisana Umowa o współpracy dydaktyczno-naukowej pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, który reprezentowała dr Renata Raszka - adiunkt w Zakładzie Dydaktyki i Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Wydziału i Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie  a  Klimatyczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Jerzego Michejdy w Ustroniu, którą reprezentowała Pani Dyrektor mgr Grażyna Tekielak.
Wydarzenie podpisania umowy uatrakcyjniała obecność maskotki Uniwersytetu Śląskiego - Usiołek. Realizatorem podpisanej umowy ze strony Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach będzie Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji.

[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz