Nie daj się skasować kartami bankowymi!

Nie daj się skasować kartami bankowymi! Zapoznaj się z drugim tematem Ekonomii na Bank i niech plastik już nigdy nie będzie dla Ciebie zagadką!
Ekonomia na Bank to projekt edukacyjny, którego celem jest przekazanie Tobie, Studentowi, podstawowej wiedzy o funkcjonowaniu świata finansów.
Uczestnictwo jest w pełni darmowe!
Wejdź na stronę www.ekonomianabank.us.edu.pl, kliknij „Zacznij naukę” i przejdź do wyboru tematów.
Aktualnie dostępne są dwa – co miesiąc uzupełniane będą o nowe!
W tym miesiącu – „Plastic is fantastic”, czyli wszystko o kartach bankowych i kredytowych.
W ramach danej lekcji znajdziesz artykuł, materiał wideo, obszerny wywiad z ekspertem w danej dziedzinie oraz kilka pozycji bibliograficznych dla dociekliwych.
Możesz więc uczyć się tak, jak Ci wygodnie!
To nie wszystko!
Do każdej lekcji przygotowany jest krótki quiz, który sprawdzi jak uważnie się uczyliście.
Czymże jednak byłby quiz bez nagród?
Są i one! W każdym miesiącu możecie wygrać bilety do kina, powerbanki i zestawy uniwersyteckich gadżetów!
Quiz z aktualnego tematu jest otwarty do 24 stycznia – nie zwlekajcie więc! *
Przypominamy też, że dla najwytrwalszych quizowiczów czekają nagrody główne – stypendia po 1000 zł oraz płatne praktyki w Banku PKO BP!
Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: http://www.ekonomianabank.us.edu.pl/doc/regulamin.pdf

*By wziąć udział w danym quizie musisz wypełnić wszystkie poprzednie. Tylko aktualny daje Ci możliwość wygrania nagród rzeczowych, ale wyniki z pozostałych są zliczane do klasyfikacji ogólnej, w której nagrodą są stypendia i praktyki.