Pracownicy ZDiPWiP

Pracownicy Zakładu Dydaktyki i Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej:

 



Zakład Dydaktyki i Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej

 

Kierownik

dr hab. Urszula Szuścik – Adiunkt

 urszula.szuscik@us.edu.pl

228

219

Adiunkt dr hab. Beata Oelszlaeger-Kosturek beata.oelszlaeger-kosturek@us.edu.pl 252 245
Adiunkt dr hab. Izabela Łuc

  izabela.luc@us.edu.pl

245 245

Adiunkt

dr hab. Małgorzata Zalewska-Bujak

 

 malgorzata.zalewska-bujak@us.edu.pl

 

246

246

Adiunkt

dr Renata Raszka

 renata.raszka@us.edu.pl

246

246

Adiunkt

dr Tomasz Szurmik

 tomasz.szurmik@us.edu.pl

257

213

Adiunkt

dr Anna Trzcionka-Wieczorek

 anna.trzcionka-wieczorek@us.edu.pl

255

209

Adiunkt dr Danuta Ulewicz-Adamczyk adamczykdanuta@op.pl 254 207

Asystent

mgr Anna Gaweł-Mirocha

 anna.gawel@us.edu.pl

255

209

Asystent

mgr Julia Gąszczak-Wilde

 julia.gaszczak-wilde@us.edu.pl

258

211

asystent mgr  Martyna Siembida m.siembida@o2.pl 258 211

Wykładowca

mgr Leszek Żaba

 leszek.zaba@us.edu.pl

257

213